nenostop.serwis

Temat: DVB-T z Suchej Góry - FAKTY
No ale jak tak można? Jeszcze rozumiem informacja powiedzmy min. miesiąc wcześniej: wyłączamy mpeg2, włączamy mpeg4 - ludzie cieszcie się macie wiecej kanałów. Ale u nas nie! wszystko na odwrót, Wyłączą i bedą analizować i analizować aż do 2013 czy kiedy tam wypada normalny termin odpalenia MUX-3 na tym terenie. Stary tuner DVB-T mogę wywalić do kosza! Dziękuję bardzo! Co z innymi co kupili tunery żeby odbierać regionalną TVP Rzeszów/INFO?? Tak to reklamowali swojego czasu! Teraz nawet Info z Warszwy już się nie da odebrać! Co z kablówkami z Krosna, Sanoka, Leska... skad teraz będą brali sygnał TVP Rzeszów?
Źródło: forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=625Temat: Multipleks 3D
...poziom Wisły przed stolicą dramatycznie się podwyższył to 21 maja TVN Warszawa i firma Emitel zdecydowały, że w awaryjnym trybie uruchomiona zostanie emisja kanału TVN Warszawa w stołecznym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. I to było bardzo mądre posunięcie, bo warszawiacy mieli dostęp do przekazywanych na bieżąco informacji o zagrożeniu powodzią. Zupełnie odwrotnie uczyniono z nadajnikami DVB-T (MPEG-2) w Suchej Górze (nadawano regionalną TVP Rzeszów) oraz Skrzyczne (TVP Katowice), gdzie tuż przed poważnym zagrożeniem kolejną powodzią wyłączono w dniu 1 czerwca 2010. Narzekają widzowie z tych rejonów, że są kompletnie odcięci od informacji. Nikt w regionalnych ośrodkach TVP nie może nic zrobić, bo decyzja zapadła centralnie w TVP w Warszawie. TP Emitel musiał wykonać decyzję jaką podjęto na Woronicza 17. Nie włączono też emisji w MPEG-4. To kolejna...
Źródło: forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=741


Temat: Cyfrowa Vectra
Hej mam parę pytań do osób korzystających z cyfrowej Vectry? Moja znajoma mieszka w Rzeszowie i chciałaby zmienić analog na cyfrową Vectre! Jaka jest cena pakietów: Srebny,Złoty? Czy telewizor podłączony jest wówczs do gniazdka telefonicznego? Czy w platformie jest Tvn meteo oraz stacja regionalna Tvp Rzeszów? Jest możliwość przejścia z analogu na cyfrówkę bez opłat? Moja znajoma za kablówkę płaci 52,90(pakiet złoty) czy jest możliwa zmiana pakietu na niższy? Czy to prawda że dzierżawa dekodera HD kosztuje 1,90? i czy ten dekoder ma dysk twardy, a także czy jest możliwośc tworzenia list kanałów? To narazie wszystkie pytania, bardo proszę o odpowiedź!
Źródło: forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=3161