nenostop.serwis

Temat: Ćwiczenie Język Polski
Cześć! Nie bardzo umiem zrobić zadanie bo nie chce też źle napisać chcę napisać na ocenę mniej więcej 3/4 bo facetka się obczai że coś za dobrze. Ćwiczenie brzmi: 14/58 - Kształcenie Językowe Napisz recenzję obejrzanego ostatnio filmu lub spektaklu teatralnego.
Źródło: topranking.pl/919/cwiczenie,jezyk,polski.phpTemat: SEWERYN KRAJEWSKI "Jestem" recenzja
Do dziarskiego sześćdzięciosiedmiolatka - cze: co prawda stateczna ze mnie kobita, ale tak od razu przyznawać się do wiekuistości? No ale niech bedzie, mam 67 +/- 8lat, sam se skreśl co uważasz. vulture napisał: > 1. Posłuchaj sobie płyty i napisz recenzję. > 2. Nie piszesz niczego o muzyce, więc albo zacznij, albo spadaj. Ludzieeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!! Bezbronnom staruszkie napadają!! Recenzjom w łeb chciał mnie przywalić łobuz jednen! Łapać bandyte!!!!!!!!!!!! ps: synek, masz coś do Sośnickiej?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,78,8340307,8340307,SEWERYN_KRAJEWSKI_Jestem_recenzja.html


Temat: Uczciwość/prawdomówność w związku
Myszka: A czytałeś "Księcia przypływów?". Nie....na pewno nie :) To może napisz recenzje do działu Filmy na stronie APPM ;)
Źródło: topranking.pl/1094/uczciwosc,prawdomownosc,w,zwiazku.php


Temat: Hackerski zargon
In <87znmjwrie.@rabarbar.eu.orgTomasz Dymek  wrote: | "Na ladnym wygladzie" | czegokolwiek to kazdy sie zna ;) | I pewnie dlatego każdy może zostać zawodowym krytykiem. Jest takie powiedzenie: "Krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi." Zapwene więc każdy może. Sprawdź to empirycznie. Napisz recenzję z dowolnego dzieła sztuki i znajdź kogoś, kto za nią zapłaci.
Źródło: topranking.pl/1331/hackerski,zargon.php


Temat: Konkurs konkurs
Konkurs konkurs Chcielibyśmy zaprosić wszystkie forumowiczki do nowego konkursu. Napisz recenzję i wygraj książki. Konkurs będzie trwał do 31 stycznia 2008 roku. Wśród napisanych w tym czasie recenzji zostanie wyłoniona najlepsza, która zostanie nagrodzona bonem o wartości 15Ł do wykorzystania w księgarni Małe Czytanie. Wszelkie pytania prosimy kierować tutaj lub po adresem admin@maleczytanie.co.uk Życzę dobrej zabawy!!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,37418,89051959,89051959,Konkurs_konkurs.html


Temat: A co tam słychać u Brygidy Dżonsonowej ?
Juz wiesz - nie?? Widzielismy wczoraj, odwdziecz sie i tez napisz recenzje, bo moja opinie juz znasz:))
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15,17540047,17540047,A_co_tam_slychac_u_Brygidy_Dzonsonowej_.html


Temat: Musze sie pochwalic :)
"Anna Izabela" <annaizab@go2.plwrote in news:b1mcbh$gkk$1@SunSITE.icm.edu.pl: Napiszę z Solaris bo tak chcę, a że będzie lepsza tym się nie przejmuj... ;-P)))))) Albo mam inna propozycje. Napisz recenzje na film.onet.pl Zobaczymy czy wygrasz ;)
Źródło: topranking.pl/1173/37,musze,sie,pochwalic.php


Temat: CKOD2 - kupić?
...ci się, lepiej nie pytaj innych o opinię, bo i co z nimi zrobisz - wyciągniesz średnią? W/g jakiego kryterium? Tylko ty sama możesz być obiektywna - w swej subiektywności Nie mam pojęcia, jakie media masz na myśli, ale jedyne odnoszace sie w sposób bezposredni do muzyki to radio - bez sztafażu obrazków, recenzji prasowych, zmanierowanych wywiadów, przerysowanych plotek. CKOD to też muzyka, słowa, brzmienie. Kup i posłuchaj. A potem napisz recenzję
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,78,8361982,8361982,CKOD2_kupic_.html


Temat: Jejku czemu jesteście T a k i e WREDNE???
Kotek, a czemu Ty jesteś taka napastliwa?? Nawet przeszukałam kilka portali z recenzjami i... nie ma :/ Bądź dobra- kup, spróbuj, napisz recenzje, to będzie.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,211,38167051,38167051,Jejku_czemu_jestescie_T_a_k_i_e_WREDNE_.html


Temat: Nauczyciele zarabiają za dużo, jakby przeliczyć
...Zauważ tylko, że Ty siedzisz w domu z dwojgiem dzieci, a nauczyciel przez kilka godzin dziennie z 30 osobami lub wiecej w jednym czasie. Posiedź z 30 dzieciaków (np. zbierając po sąsiadkach) 5 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Gwarantuje Ci, że w piątek po południu nie będziesz wiedziała jak się nazywasz, a po miesiącu wysiądziesz nerwowo. No i oczywiście po południu sprawdź parę zeszytów, sporządź kilka sprawozdań, napisz recenzje prac, popraw błędy w zeszytach, przygotuj się do zajęć na następny dzień, ugotuj obiad, zrób zakupy, posprzątaj itp. Jak skończysz to napisz jak się czujesz- jeśli będziesz jeszcze w stanie. Jesteś bardziej sfrustrowana niż Ci się zdaje. Od ludzi oceniających pracę innych wymaga się przynajmniej zasad poprawnej pisowni. Strofujesz nauczycieli, dlaczego nauczyciele nie maja Cię poprawiać?...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,68,22534498,22534498,Nauczyciele_zarabiaja_za_duzo_jakby_przeliczyc.html


Temat: Rób swoje, ryzyko jest twoje - napisz recenzję
Rób swoje, ryzyko jest twoje - napisz recenzję Wydawało się, że po ?Gulczasie" Gruzy nic gorszego w polskiej komedii filmowej nie może nas już spotkać. Terlecki i spółka udowodnili jednak, że możliwości chałtury są nieograniczone - recenzent ?Gazety? bez wahania przyznał filmowi jedną gwiazdkę. Czy naprawdę jest tak źle? Napisz własną recenzję..
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15,1593579,1593579,Rob_swoje_ryzyko_jest_twoje_napisz_recenzje.html


Temat: Sobieski cz.II
...- ups... I tak: przynosimy do klasy lusterka, oglądamy się w nich. Potem odrabiamy ćwiczenia: Wypisz swoje silne i słabe strony. Potem: gdybym był kolorem... gdybym był rośliną, gdybym był owocem... byłbym... (niech zgadnę? jak cymbał brzmiący??) A potem przy starożytności: pomaluj wazę grecką wg uznania. Pamiętaj, że Egipcjanie mieli ciemną skórę, Pomaluj Egipcjanina jasnobrązową kredką. Ale za to, na polskim, napisz recenzję, scenariusz, reportaż, fraszkę, no niemalże epopeję. Błogość mnie ogarnia jak się trafi zwykłe wypracowanie.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16182,91672659,91672659,Sobieski_cz_II.html


Temat: Recenzje
Masz swój ulubiony lokal w Warszawie lub Krakowie? Może jakieś miejsca nie cierpisz i chcesz ostrzec innych zeby tam nie chodzili? Wejdź na stronę http://www.pogodzinach.e-net.pl/ lub http://krakow/pogodzinach/e-net.pl/ i napisz recenzję lub zagłosuj.
Źródło: topranking.pl/1460/recenzje.php


Temat: Szkoła---> J.Polski
witam mam takie zadanie z polaka " Napisz recenzje ze spektaklu teatralnego pt. Antygona" recenzja ma byc zmyslona tylko zeby to byla recenzja antygony ze spektaklu teatralnego niewiem jak to zaczac wogole.....
Źródło: topranking.pl/904/szkola,j,polski.php


Temat: Rarytas Wiedeński
Napisz recenzję na www.gastronauci.pl
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,385,91066697,91066697,Rarytas_Wiedenski.html


Temat: wypracowanie z j.angielskiego na maturze rozsz.
wypracowanie z j.angielskiego na maturze rozsz. Hej maturzyści :) Mam takie pytanie bardzo nurtujące i o dość dużym znaczeniu, na które nikt jednoznacznie nie umie mi odpowiedzieć! Takie przykładowe i najschematyczniejsze tematy: Napisz recenzję filmu, który wzbudził w Tobie uczucie strachu.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,157,70095397,70095397,wypracowanie_z_j_angielskiego_na_maturze_rozsz_.html


Temat: Tamaty na rozsz. ang - (do ćwiczenia)
...(All truth is not always (o be told)? Napisz rozprawkę na temat dobrych i złych stron mówienia prawdy w różnych sytuacjach życiowych. 27.Sporty ekstremalne zyskują coraz większą popularność. Napisz w formie rozprawki. jakie są tego przyczyny. 28.Live not to eat but eat to live. Przedstaw swoją opinię na ten temat w formie rozprawki. 29.Fobia szkolna. Napisz rozprawkę. w której rozważysz różne aspekty tego zagadnienia. 30. Napisz recenzje angielskiego lub amerykańskiego czasopisma, które nauczyciele języka angielskiego powinni wykorzystywać na lekcjach. 31.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,157,61428561,61428561,Tamaty_na_rozsz_ang_do_cwiczenia_.html


Temat: ARKUSZ 3 z Ang.
...książką i ze długo czekałem na film, po obejrzeniu … „zakochałem się w tym filmie” i po obejrzeniu zmieniłem swój pogląd na świat . i ze zmienił moje życie. I ze chciał bym być jak Gandalf, i ze takich bohaterów potrzebuje dzisiejsza polska  … potem strasznie chwale film ….(wiem ze to głupoty …. No ale …  ) Czy to wystarczy??? W sumie w TEMACIE NIE PISAŁO .. NAPISZ DLACZEGO ZMIENIŁ tylko NAPISZ RECENZJE !!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,428,23642365,23642365,ARKUSZ_3_z_Ang_.html


Temat: SKANDALISTKA DANUTA B.
...prawa, a rozstrzeliwanie partyzantów uzasadnione. Rzeczywiście trudno pojąć, że taki poglądy może głosić prawicowiec. Nic dziwnego, że zostały oprotestowane, a pan wiceprezydent zakneblowany. Strasznych dożylismy czasów, ze każdego, kto ma odwagę sie przeciwstawić trzeba opluć. Chyba nie miałeś w ręku publikacji Danuty B., bo byś wiedział, że były finansowane przez KBN lub UE. Tu masz wykaz publikacji, przeczytaj, napisz recenzję i wystąp do rektora o zwolnienie tej zakały z uczelni. Jest z nią gorzej niż myślisz - kolaboruje z Amerykanami i uczy studentów amerykańskich teorii. www.ins.uni.opole.pl/Wcc136e11a4def.htm
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,65,14965371,14965371,SKANDALISTKA_DANUTA_B_.html


Temat: Ciuchy na zapisy dla aktorek i prezenterek
No i co? Popyskowałaś już sobie? "Intelektualnie" spełniłaś? Nie przegap serialiku w TV a potem napisz recenzję. Ojej, zapomniałbym - wiesz co to słownik? Jak już wiesz to sprawdź słówko"recenzja". To się przerabia w gimnazjum,no ale cóż - nie miało się czasu...rozumiem,trzeba było z pilotem śmigać po kanałach. Powodzenia głuptasku.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,14,10964332,10964332,Ciuchy_na_zapisy_dla_aktorek_i_prezenterek.html


Temat: lubie kazika
| ale na koncertach kiedys lepiej chyba bylo, teraz na trasie salonu, to tak | troche hautura... | jakbys zobaczyl koncerty pidzamy promujace marchef to bys zobaczyl co to | chauturka | nin jak będziesz na TSA, to też napisz recenzję postaram sie ale cienko to widze bo w ten sam dzien przyjaciel ma osiemnache nin
Źródło: topranking.pl/1102/lubie,kazika.php


Temat: Zasia i Adaś
...ale nazwanie kogos prymitywem wymaga przynajmniej kilku slow uzasadnienia. W przeciwnym razie staje sie pyskowką, a pyskowek ludzie na poziomie nie uprawiają (tak mi sie przynajmniej zdaje, bo to dla mnie za wysokie progi, wiec z doświadczenia nie wiem). Oswiadczasz, ze to dobrze, jesli ktos probuje napisac prawdziwa historie I LO. Z drugiej strony mieszasz z blotem tych, ktorzy sie za to zabierają. Poczekaj, prosze, na efekt ich pracy, wtedy napisz recenzje, chocby najbardziej druzgocaca - lecz odnoszaca sie do meritum, a nie do autorow. A poki co: Prosze, postaraj sie napisac post dluzszy niz 5 zdan, ktory nie bedzie zawieral ani jednego slowa obrazliwego dla odbiorcy. Wybacz, ze zwracam sie do Ciebie w ten sposob i na dodatek zupelnie nie na temat, ale obserwuje sobie forum (nie odzywajac sie tak wiele, jak kiedys) i m.in. Twoją na nim dzialalnosc i po prostu straciłem...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,58,3794625,3794625,Zasia_i_Adas.html


Temat: chwalę Romana za upór w...
Za to Twoja literatura o Tesco jest boska. Normalnie boki zrywać. Na pewno nie spodoba się komuś kto czyta tygodnik literacki "Nie", to nie ten poziom. Napisz recenzję- na pewno zyskasz sławę.
Źródło: topranking.pl/1745/chwale,romana,za,upor,w.php


Temat: Sponsorowane zachwyty nad książką
> Zupełnie nie odnoszę wrażenia, że Amazon manipuluje recenzjami to napisz recenzje "swietna ksiazka!" - dokladnie tyle - dla dowolnie wybranej ksiazki, a potem dla innej "nie warto tego czytac", i po dwoch dniach (albo nawet nazajutrz) rzuc okiem na ich oceny stawiam dolary przeciw orzeszkom ze ta pierwsza bedzie miala przynajmniej jedno "ta recenzja mi pomogla", ta druga przynajmniej jedno "ta recenzja mi nie pomogla" wybierz jakies malo znane ksiazki, zeby miec...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,151,102017371,102017371,Sponsorowane_zachwyty_nad_ksiazka.html


Temat: Kto pisal recenzje na rozszerzonej??
wlasnie sie zastanawiam nad tym. temat brzmial napisz recenzje filmu o ktorym mozesz powiedziec ze zmienil twoje zycie. Wiec wydaje mi sie ze chodzilo przede wszystki o to zeby napisac RECENZJE FILMU a nie skupiac sie nad tym jak zmienil nasze zycie
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,428,23611528,23611528,Kto_pisal_recenzje_na_rozszerzonej_.html


Temat: WRATISLAVIA CANTANS - rewelacyjny koncert Hespe...
Koncert był rewelacyjny. pan Bielecki napisał w sposob emocjonalny ale zrozumiały i czytelny. Jak chcesz się mądrzyć i wszystkich pouczać, nie mając wiedzy to sam napisz recenzję, zobaczymy, przeczytamy!!!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,188,28944769,28944769,WRATISLAVIA_CANTANS_rewelacyjny_koncert_Hespe_.html


Temat: tusz loreala...
Lida,to jak ten tusz będzie to go kup i sama napisz recenzje. Pisała dziewczyna, że w Polsce go jeszcze nie ma, to jak mamy się na jego temat wypowiadać, skoro nie mamy jeszcze do niego dostępu? Masz dobrą opinię od dziewczyny mającej go z zagranicy.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,211,49140993,49140993,tusz_loreala_.html


Temat: Have You....?
Napisz recenzje. Chetnie wrzuce na witryne. Nie przejmuj sie forma: mozesz napisac "podoba mi sie" albo "podoba mi sie, bo ....." i tez bedzie dobrze. joryk Wysłałem :) A drugi topic - kto by pogadał o Brainwshed? Nie mogę się doczekać :)
Źródło: topranking.pl/987/have,you.php


Temat: Inne seriale
to jak sciagniesz i obejzysz to napisz recenzje;> moze mnie przekonasz:))
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,46407,61695810,61695810,Inne_seriale.html


Temat: recenzja "Romeo i Julia" :)
recenzja "Romeo i Julia" :) Proszę o sprawdzenie I poprawienie błędów ;) Temat pracy był: Napisz recenzję utworu literackiego, sztuki teatralnej lub filmu, którego akcja toczy się wokół konfliktu między członkami rodziny. William Shakespeare was the greatest English-language playwright of all time. He was equally successful writing comedy and tragedy. „Romeo and Juliet” is one of his most famous tragedies. The action of this drama take place in XVI century Italy in Werona, where live two hating themselves...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,517,59112624,59112624,recenzja_Romeo_i_Julia_.html


Temat: Jedni bronią Wałęsy, drudzy IPN
Skoro tak wsystko wiesz, to pewnie czytałaś? Więc napisz recenzję, ok? A skoro nie masz żadnych konkretów do napisania, to daj innym w spokoju poczekać na to, aż książka będzie dostępna. Jak ktoś się poczuje urażony, zawsze może pozwać IPN/autorów do sądu.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,410,79940205,79940205,Jedni_bronia_Walesy_drudzy_IPN.html


Temat: Gazeta Wyborcza o "p.h.p. wiersze"
Heniu <fa@zeus.polsl.gliwice.plna moim ekranie zjawia się z tekstem: Swoją drogą mam nieprzyjemne uczucie, że algorytm powstania tego artykułu wyglądał następująco: Tak powstaje większość artykułów. Z pewnego lokalnego oddziału GW: - Ale ja nie lubię tego zespołu. - Nie musisz słuchać płyty. Po prostu napisz recenzję. ;)
Źródło: topranking.pl/1514/gazeta,wyborcza,o,p,h,p,wiersze.php


Temat: SEWERYN KRAJEWSKI "Jestem" recenzja
mary_sio 1. Posłuchaj sobie płyty i napisz recenzję. 2. Nie piszesz niczego o muzyce, więc albo zacznij, albo spadaj. Pozdrawiam
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,78,8340307,8340307,SEWERYN_KRAJEWSKI_Jestem_recenzja.html


Temat: >>>MATURA Z JĘZYKA rOSYJSKIEGO<<<
1. opisz czlowieka jako europejczyka 2. Napisz recenzje na temat swojego ulubionego pisma 3. Telefon bez niego mnigdzie sie niewyruszysz .
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,157,24376367,24376367,_62_62_62_MATURA_Z_JEZYKA_rOSYJSKIEGO_60_6.html


Temat: forum kupie/sprzedam - pytanie
Nie czekaj tylko sie udzielaj. :) Np napisz recenzje tych stanikow, ktore juz masz. Albo opisz swoje sklepy w okolicy (moze przy okazji znajdziesz jakis z przydatnym dla Ciebie asortymentem). Limity ilosci postow dla forum sprzedazowego sa bardzo niskie, ale sa - to dlatego ze byl coraz wiecej osob (i skarg na nie), ktore lobby wykorzystywaly do robienia interesow, nie wnoszac nic w zycie forum. A handel w obrebie lobby ma byc pomoca dla lobbystek, a nie zrodlem dochodu dla kazdego chetnego.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,32203,84486521,84486521,forum_kupie_sprzedam_pytanie.html


Temat: Dave solo
...moznaby ja wzbogacic o nowe brzmienia. Sielskie zycie razem z Polly zdecydowanie rozleniwolo Davida. Tak jak wcześniej - znowu domysły. Może David po prostu miał ochotę zrobić taką płytę? Wykorzystać swoje wypracowane brzmienie i dać ludziom to co znają i lubią? Co z tego, że oklepane, wtórne i nudne? Skoro Gilmour chciał wydać taką płytę to ją wydał. Nie ma sensu go za to oceniać. Nie podoba Ci się? Nie kupuj, wystaw gdzieś niską ocenę lub napisz recenzję, tak dla świętego spokoju, i zapomnij. Kto inny zakocha się w tej płycie i nie będzie w tym nic dziwnego. Jednego rusza techno innego Bach. Ty oczekujesz świeżości, polotu, oryginalności, nowego brzemiania. Inni mogą oczekiwać starego, poczciwego Gilmoura, z jego "liryczną gitarą" [jak to ujęła na grupie jedna osoba].  Ta plyta jest dobra do puszczania w kafejkach jako "cos co tam gra" na tle...
Źródło: topranking.pl/1068/dave,solo.php


Temat: Restauracja Polska
Albo od razu im na cały internet siary narób i napisz recenzję na stronie: chefmoz.org/Poland/LD/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/Polska,_Restauracja996616770.html
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,546,53452695,53452695,Restauracja_Polska.html


Temat: PATOLOGIA we Włoszczowskim Szpitalu!!!
...i tam będę mógł się leczyć. Uwierz mi, skakaliby koło mnie i innych jak najlepiej potrafią. A tak, to konowały czują się panami życia i śmierci, bo pracują za państwowe. Wiadomo, państwowe = niczyje, więc można robić co się chce. Zobacz jak traktowani są ludzie w prywatnych lecznicach - w Caritas i u Ogonka. Proponuję zaliczyć tam wizytę, nawet u lekarza ogólnego, a potem wybrać się do naszego szpitala do porównania. I napisz recenzję, chętnie poczytam. A lekarzem na którym oddziale jesteś? Bo wolałbym nie trafić pod opiekę medyka, który pacjenta uważa za swołocz...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,12540,91866548,91866548,PATOLOGIA_we_Wloszczowskim_Szpitalu_.html


Temat: konkurs kilku recenzji
konkurs kilku recenzji Lubisz teatr? Z pasją o nim dyskutujesz? Oglądasz spektakle różnych teatrów w regionie? Któryś zapadł ci w pamięć albo rozczarował? Zrecenzuj go! Ogłaszamy konkurs na recenzję teatralną „Teatr mój widzę ogromny”. Finał - w połowie maja Napisz recenzję teatralną Lubisz teatr? Oglądasz spektakle różnych teatrów w regionie? Któryś zapadł ci w pamięć albo rozczarował? Zrecenzuj go! Ogłaszamy drugą edycję konkursu na recenzję teatralną "Teatr mój widzę ogromny". Finał - w połowie maja Do wygrania m.in.: nagrody rzeczowe (do 2 tys. zł), roczne karnety i wejściówki w sezonie 2006/2007 do teatrów w regionie (Teatru Dramatycznego w...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,121,40194088,40194088,konkurs_kilku_recenzji.html


Temat: Ktos jezdzi na oponach Kleber?
... MJezdzilem na oponach Klebera. Sa zajebiste. Zalozylem sobie komplet nowych  Moponek do fiata 125p wielosezonowych i musze powiedziac ze prowadzil sie  Mnaprawde niezle.  MWracajac z Zakopca Do Warszawy przez caly czas lal deszc. Moj fiacik  Mciagnal 110 z bagazami na dachu i 5 osobami na pokladzie. Kaluze nie kaluze  M-trzymal sie drogi jak cholera. Jak sprawdzisz te opony na tej trasie, w deszczu, jadąc sam i bez bagażu, to wtedy napisz recenzję.  MNaprawde goraca polecam . W pozadku oponki.
Źródło: topranking.pl/1616/ktos,jezdzi,na,oponach,kleber.php


Temat: „Orzechowiec” z musem jabłkowym z Domowej Kawiaren
...zalać [aż po gwint] gorącym syropem, wytrzeć brzegi słoiczka do sucha i zakręcić pokrywką. Pasteryzować ok. 20 min. Wskazówki: Woda do pasteryzacji nie powinna przekraczać 80 st. C, a na dno garnka trzeba wyłożyć ściereczkę lub inny materiał izolujący, aby zabezpieczyć słoiki przed pękaniem. Przetwory studzi się nie wyjmując z wody. Mam nadzieję, że wszystko dokładnie opisałam. Pozdrawiam! Bożenko proszę napisz recenzję tego ciasta, gdyż jestem bardzo ciekawa czy jest tak dobre, jak na to wyglądało w czasie prezentacji. Sama nie mam teraz czasu, aby je wypróbować.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,77,19879219,19879219,_8222_Orzechowiec_8221_z_musem_jablkowym_z_Domo.html


Temat: Książki- pułapki: ostrzegam !!!
do ih2a Napisz recenzję:-) Mówię poważnie: należy im się solidna, rzeczowa recenzja od Czytelników a nie pseudokrytyka z zasznurowanymi kaską ustami. Ciekawe jak im się spodoba, hi, hi....;-)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16375,31480151,31480151,Ksiazki_pulapki_ostrzegam_.html


Temat: Pomóżcie maniakowi X muzy!
Recenzje Trudno oceniać Twoje recenzje, bo odwołują się one do poprzednich postów, więc jest to raczej dyskusja niż Twoja wypowiedź. Mam propozycję: napisz recenzję jednego filmu i przyślij na adres redakcji: dkf@filmoznawcy.pl. Możemy wtedy o niej porozmawiać, a jak będzie ok (i w miarę nowy film), to umieścimy ją na stronie. Uważaj na zbyt kolokwialny styl (wyrażenia w rodzaju "Dogma już zdechła"), to samo można powiedzieć równie dobitnie w jakiś inny sposób. Pozdrawiam, AnnyHill
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,12563,10836303,10836303,Pomozcie_maniakowi_X_muzy_.html


Temat: ostatni wpis wygrywa cz. III
A oglądasz?? Może sam napisz recenzje, bo ja nie oglądam seriali
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,384,69803238,69803238,ostatni_wpis_wygrywa_cz_III.html


Temat: Tematy z writingów?
to co ja pisalem- temat 2) Napisz recenzje filmu, ktory spowodowal lub moglby spowodowac twoje inne spojrzenie na swiat (jakos tak) reszty nie pamietam, bo bylem przygotowany wlasnie na pisanie recenzji
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,428,23571956,23571956,Tematy_z_writingow_.html


Temat: !!!!!!!!! RANKING !!!!!!!!!
Ranking warszawskich restauracji, pubów, kawiarni i dyskotek. Zagłosuj i napisz recenzje!!    http://www.pogodzinach.e-net.pl/    http://www.pogodzinach.e-net.pl/ranking.php3 Ranking warszawskich restauracji, pubów, kawiarni i dyskotek. Zagłosuj i
Źródło: topranking.pl/1465/98,ranking.php


Temat: rozszerzony angol :/
1. Napisz recenzję filmu, który zmienił twój sposób patrzenia na życie. 2. Opisz postać literacką, z którą mógłbyś się zaprzyjaźnić. 3. jakaś rozprawka o roli nowoczesnej techniki w naszym życiu, ale nawet nie doczytałam tematu do końca... Pisałam recenzję "Requiem for a dream" Aronofsky'ego, dziwnie mi wyszła dość.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,157,23569716,23569716,rozszerzony_angol_.html


Temat: Recenzja ksiazki Janusza Korczaka
Masz cały weekend, więc przeczytaj i napisz recenzję. W czym problem?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,245,105137104,105137104,Recenzja_ksiazki_Janusza_Korczaka.html


Temat: Poszukuję eksperta, który zna się na FOREX-sie
P.S. Może napisz recenzję mojego poradnika, a ja ją opublikuję na stronie. (zresztą już o to prosiłem, ale nikt się nie pokusił)
Źródło: topranking.pl/1236/poszukuje,eksperta,ktory,zna,sie,na,forex,sie.php


Temat: Dobre kremy matujące po raz kolejny?
Użyj i koniecznie napisz recenzje, jak się sprawuje. Też zastanawiam sie nad jego kupnem,, bo słyszałam wiele pochlebnych opini. A cere mam strasznie tłustą w strefie T i nie wiem czy się sprawdzi. Używałam już wielu różnych kremów i z zadnego nie jestem zadowolona.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,211,17732821,17732821,Dobre_kremy_matujace_po_raz_kolejny_.html


Temat: Skarb narodów: Księga tajemnic ***
Skarb narodów: Księga tajemnic *** Szukamy nowych recenzentów, więc jeśli widziałeś/aś "Skarb narodów 2", napisz recenzję i prześlij ją na travis@recenzenci.pl
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15,73972869,73972869,Skarb_narodow_Ksiega_tajemnic_.html


Temat: Ruscy to mistrzowie propagandy Olympus Inferno
Propaganda jest zawsze nachalna, z definicji. Obejrzyj film do końca i wtedy napisz recenzję - JEDNĄ.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,539,93574444,93574444,Ruscy_to_mistrzowie_propagandy_Olympus_Inferno.html


Temat: Wasz TOP 5 wśród niszowców
oj, to przetestuj i napisz recenzje, bedziesz miala gwarantowana baze czytelnikow ;)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,15707,64134664,64134664,Wasz_TOP_5_wsrod_niszowcow.html


Temat: Cru Bourgeois Chateau Malmaison 2001
> Bardzo dziękuję. Właśnie o to chodziło > > Niedługo sięgnę po korkociąk. > > pozdrawiam > > Maciek życzę miłej zabawy i naprawdę nie masz co zwlekać z tym winem, chyba że wolisz czytać opinię jakiegoś niezróważonego psychicznie osobnika który od jakiegoś czasu nawiedza to forum piszą pod różnymi nickami i wypisuje swoje brednie. Jak wypijesz to napisz recenzje na forum Pozdrawiam
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,18,55304547,55304547,Cru_Bourgeois_Chateau_Malmaison_2001.html


Temat: Wegierskie nalesniki - off-topic
Jak zrobisz, to prosze, napisz recenzje ! Pozdrowienia. Krzysztof, nie-tlumacz i lasuch-praktyk.
Źródło: topranking.pl/1536/wegierskie,nalesniki,off,topic.php


Temat: Kielczanin prowadzi ciekawą stronę o regionie
idż do redakcji, zareklamuj,przedstaw,że warto o nich napisać, pokaż stronę-wykup reklamę, napisz recenzję itd powodzenia a ja chetnie poczytam
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,60,98172521,98172521,Kielczanin_prowadzi_ciekawa_strone_o_regionie.html


Temat: Znowu znikam
Piotr Gasiorek rzecze: | PS: To chyba będzie mój następny: | http://www.knifeworks.com/bradleymayhemtitaniumhandles.aspx | Dobry wybór. Dzięki. Chyba, że wcześniej jednak klasyka-klasyk, czyli BM32 :-) Do machania na pewno lepszy. Ale jak kupisz Bradleya to napisz recenzję na knives, bo jeszcze nikt go nie miał.
Źródło: topranking.pl/1745/znowu,znikam.php


Temat: Gratulujemy Rumunom, Niemcom i feministkom Nobla..
Jak juz przeczytasz to napisz recenzje , mnie sie ostatnio czytac nie chce a juz szczegolnie noblistow, jakos ta nagroda stracila prestiz.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,13,101322424,101322424,Gratulujemy_Rumunom_Niemcom_i_feministkom_Nobla_.html


Temat: Dudek jest godzien pochwały gen. Kiszczaka
To napisz recenzję tej pracy naukowej leszek.sopot napisał: > Doprawdy, jest to wybitny dorobek naukowy. Ale nie obrzucaj g...em autora
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,35629731,35629731,Dudek_jest_godzien_pochwaly_gen_Kiszczaka.html


Temat: tool w krakowie
...--Ludzie traktujący się  miertelnie poważnie-- ----są  smiertelnym zagrożeniem dla  wiata----- ----- Original Message ----- From: "Konrad Adam Mickiewicz" <co@formica.pl To: <pl-comp-grafika-grafik@newsgate.pl Sent: Thursday, June 07, 2001 12:44 PM Subject: [OT] tool w krakowie | bedzie ktos z grupy na koncercie 20 czerwca?????? ---- Przeczytaj o nowej plycie Radiohead, napisz recenzje i wygraj jeden z 10 albumow. http://ton.poland.com -- Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.comp.grafika.grafika3d
Źródło: topranking.pl/1269/tool,w,krakowie.php


Temat: Anty-Kripke
...Przykładowo, najpierw dyskutujemy czy red. Michnik i prof. Kołakowski wielkimi ludźmi są? Uzyskujemy wiele różnych ZA, PRZECIW, ALE, JEDNAK itd. Następnie przeprowadzamy wyostrzanie stawiając np. pytanie: Czy kupisz teraz Gazetę Wyborczą? TAK/NIE Wyostrzenia mogą być różne, zależnie od aktualnych potrzeb. Pozdrawiam Przewodas -- Wysłano z serwisu OnetNiusy:http://niusy.onet.pl Twój tekst jest w VViVVi. Wpisz sobie do publikacji. Teraz napisz recenzję Lewis'a, Symbolic logic. Już sram ze śmichu.
Źródło: topranking.pl/1824/anty,kripke.php


Temat: IUI lipiec / sierpień.
trzymam już napisz recenzję z IUI Pozdrawiam M.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,191,26055658,26055658,IUI_lipiec_sierpien_.html


Temat: lubie kazika
| jak będziesz na TSA, to też napisz recenzję | postaram sie ale cienko to widze bo w ten sam dzien przyjaciel ma osiemnache to miało być szyderstwo ;) :) A ja serio mialem isc ;) nin
Źródło: topranking.pl/1102/lubie,kazika.php